O nás

Jak vznikly obchůdky s dárky, bytovými doplňky a dekoracemi KAPRADINA?

Název mě napadl na dovolené, když jsem obdivovala kapradiny rostoucí jako ohromné stromy v pralesích. Jejich barva, fáze růstu, rozevírání listů ve mě zanechaly nezapomenutelný zážitek.

Tehdy jsem si řekla, že už si musím splnit svůj dávný sen o „obchůdku s dárky“. Už jenom proto, aby se mohl jmenovat KAPRADINA.

Obchůdek na náměstí

V létě roku 2002 jsem se zmínila před jedním dobrým známým, že hledám prostory na obchůdek s dárky. Slovo dalo slovo a zanedlouho jsem stála v prázdné a studené chodbě domu přímo na náměstí v Benešově.

Po pár týdnech nabitých dnů a bezesných nocích nadešel velký den: V pondělí 18. listopadu 2002 se můj život vydal novým směrem. Směrem, který mi dává pocity naplnění a ohromné radosti ze života… Štěstí opravdu není nic jiného než připravenost a její setkání s příležitostí…

Hlavní a velký dík patří mým rodičům a sestře Leoně. Bez nich by mé úsilí nebylo naplněno v tak brzké době. Velké poděkování patří i Michalovi, mému bývalému příteli. Dánské přísloví praví: Štěstí a duhu vidíme vždy ne nad sebou, ale nad hlavami druhých. Takže Vám moc děkuji!

Nezabýváme se pouze prodejem dárků, dárkových předmětů a dekorací - věnujeme se i aranžování. Inspiraci hledáme na výstavách, veletrzích doma i v zahraničí. Stále sledujeme nové trendy. Chuť do práce a  narůstající počet spokojených zákazníků nás povzbuzuje k hledání nových nápadů a naplňování dalších cílů.

Doporučte nás:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, podpořte prosím naše úsilí a doporučte nás svým známým, klientům i obchodním partnerům. Potěší nás, když si na svoje stránky přidáte naši ikonku s odkazem na www.kapradina.cz.

www.kapradina.cz

KAPRADINA po 12 letech působení

Kapradina se vydala na další významnou etapu svého života.

Stále hledá pro své skvělé zákazníky originální dekorace a dárky. Už ji neuspokojuje český trh velkoobchodníků a následně stejné dekorace v každém obchodu s dárky. Chce pro své klienty jen to nejlepší. V souvislosti s tím jsme zahájili vlastní dovoz originálních dárků a dekorací. Začali jsme dobývat český trh i jako velkoobchodní prodejci. Zboží dodáváme pouze pečlivě vybraným obchodníkům. Zúčastňujeme se výstav a veletrhů a naše jméno KAPRADINA se dostává i za hranice Benešova u Prahy. Tímto směrem by se Kapradina jen stěží vydala bez pomoci mého úžasného manžela LIBORA, který mi stojí pevně po boku v osobním i pracovním životě. Děkuji moc!

Děkuji i stálým zákazníkům a klientům, kteří nás podporují a dávají nám mnoho energie a chuti jít neustále dopředu. Velké díky i vám všem!


Kapradina E-shop

Vytvořte si svou vlastní vizitku