Přihlášení

Pokud již u nás máte registraci, zadejte laskavě svůj e-mail a heslo:

Přihlašovací údaje

Pokud se chcete ZAREGISTROVAT, pokračujte ZDE.

Pokud jste zapomněli heslo, vyplňte pouze e-mail - heslo vám na něj pošleme.

Přihlášení

Pokud vpravo nahoře kliknete na odkaz Přihlášení, otevře se vám příslušný formulář. Jestliže máte v našem obchodu registraci, zadáte svůj e-mail a přihlašovací/uživatelské heslo. Zapomněli jste heslo, vyplňte pouze e-mail - heslo vám na něj automaticky zašleme.

Registrace

V případě, že se zaregistrujete v našem e-shopu, nebudete muset při každé objednávce vyplňovat údaje o zákazníkovi. Hlavně vám ale budeme - pochopitelně jen pokud nám k tomu při registraci dáte souhlas - posílat informace o novinkách v naší nabídce a o prodejních akcích.

Svůj souhlas se zasíláním našich sdělení můžete odvolat - stačí, když přejdete na obrazovku, umožňující změnu registračních údajů, a příslušné políčko necháte volné.

Údaje o firmě (název, IČ, DIČ) nejsou povinné, nezapomeňte je ale vyplnit, pokud je potřebujete mít na účetním dokladu.

Objednat zboží pochopitelně můžete i bez registrace.

Změna údajů

Po úspěšném přihlášení klikněte vpravo nahoře na jméno a dostanete se na obrazovku, nabízející ke kontrole a případné úpravě vaše registrované údaje. Pokud potřebujete změnit heslo, vyplňte laskavě nové do obou políček formuláře.

Všechny změny se zaregistrují po kliknutí na tlačítko Uložit.

Odhlášení

Vaše registrace pro aktuální návštěvu ukončíte kliknutím vpravo nahoře na odkaz Odhlášení. Stejnou službu vám prokáže i uzavření vašeho prohlížeče.